Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych czy łechtaczki, masz problem z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, z powodów estetycznych, chcesz zmienić kształt okolic intymnych – medycyna estetyczna ma dla szereg propozycji, które w łatwy sposób usuną te problemy oraz znacząco polepszą jakość funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany też w przypadku wielu innych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej i redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, porównując do klasycznych metod jest niezwykle krótki, a brak komfortu z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie jakości życia oraz psychicznej stabilności, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Polecamy:

Ginekolog Wrocław

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć wszystkie bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

Search